Tema

Tema

Avtor: E.L. JAMES
Serija: Fifty Shades Trilogy, 5.knjiga
Zvrst: S

Org. naslov: Darker

* * *     11 vote
Oceni knjigo:
2

Podoživite strast Petdesetih odtenkov teme skozi oči Christiana Greya. Z lastnimi besedami vas bo popeljal skozi svoje boleče misli, razmišljanja in sanje.

E L James znova obišče svet petdesetih odtenkov in ljubezensko zgodbo, ki je očarala več milijonov bralcev po svetu, predstavi še globlje in temneje.

Njuna žgoča, čutna afera se je končala s strtim srcem in medsebojnim obtoževanjem, toda Christian Grey ne more pregnati Anastasie Steele ne iz misli, ne iz srca. Odloči se, da jo bo znova osvojil, zato potlači svoje najtemnejše želje in potrebo po nadzoru, da bo Ano ljubil, kakor bo želela ona.

Vendar ga še vedno mučijo grozote iz otroštva, Ano pa si želi zase njen spletkarski šef Jack Hyde.

Se bo Christianu s pomočjo zaupnika in terapevta dr. Flynna uspelo soočiti s svojimi demoni?
Ali ga bosta posedovalna Elena, ženska, ki ga je zapeljala, in neuravnovešena nekdanja podrejena Leila zvlekli nazaj v preteklost?
In če bo Christianu uspelo osvojiti Ano, lahko tako temen in poškodovan moški sploh upa, da jo bo zadržal ob sebi?

Komentarji:

  1. Sandra 04/12/2018 11:17

    Kako je s to knjigo? Se jo splača kupiti? Ocen že nima dobrih, vendar dam veliko na vaša mnenja. Večkrat kupim knjigo oz. serijo, ker me vaši komentarji prepričajo in so realni. Tako, da hvala vam za mnenja.
    So mi bile prve tri knjige vredu, vendar me je 4. Grey pustila hladno.

  2. Nika 04/07/2019 12:54

    Meni so bile vse njene knjige dobre. Greyeva različica še veliko bolj, kot Anastasijina….
    Ta zadnja je bila dobra ampak z grankim priokusom, ker sem vedela, da zadnje ni :-(

Napiši komentar